< Help!
10.10.2015.
Start arrow Sklepy i Promocje arrow Sklep Internetowy Orange.pl

Menu główne
Start
Artykuły i Porady
Sklepy i Promocje
Linki
Szukaj
Współpraca
Ogłoszenia
Inne
Nauka języków obcych
Bramka SMS
Prawo Jazdy - Materiały
Toplista BestNews
Logowanie
Dodaj do ulubionych
 
 
Sklep Internetowy Orange.pl
Wpisał: Administrator   

Orange należy do PTK Centertel, czołowego operatora komórkowego na polskim rynku. Marka Orange pojawiła się w Polsce jesienią 2005 r., zastępując popularną Ideę. Na świecie Orange jest obecny 19 krajach. Swoja przewagę Orange budował tworząc silny, nowatorski i wyraźnie odróżniający ją od konkurencyjnych firm wizerunek marki oraz oferując proste i przejrzyste taryfy.

Oferta orange.pl

Sklep internetowy orange.pl posiada bogatą ofertę telefonów, planów taryfowych oraz zestawów startowych. Orange, jako jedyny operator komórkowy, proponuje dużo korzystniejszą ofertę w sklepie internetowym niż w tradycyjnych punktach sprzedaży i wyraźnie to komunikuje.

Zamówione towary są dostarczone klientowi kurierem nawet w przeciągu 2 dni, a klient płaci za towar przy odbiorze. Proces zakupu jest szybki i wygodny, niewymagający dużego zaangażowania ze strony kupującego.

Korzyści z zakupu oferty Orange przez internet

Kupując w orange.pl klient otrzymuje wszystko to, co w tradycyjnym punkcie sprzedaży oraz dodatkowo specjalne internetowe bonusy, m.in.:
  • + tańsze telefony,
  • + dodatkowe pakiety złotówek do wykorzystania na SMS, MMS i rozmowy w ramach sieci Orange oraz na telefony stacjonarne,
  • + tańszy zloty numer,
  • + bezpłatne połączenia z Internetem
  • + duży wybór numerów telefonu,
  • + minimum formalności.
Sklep ORANGE.PL

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
REKLAMA


Aukcje kolekcjonerów

Top! TOPlist